Starszy specjalista (nr 1181)

Centralna Baza Ofert Pracy
  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Informatyk

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), informatyczne
  • Uprawnienia: bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Inne wymagania: NIEZBĘDNE:
    - wykształcenie wyższe o kierunku informatycznym;
    - doświadczenie na stanowisku informatycznym minimum 3 lata;
    - doświadczenie w administrowaniu sieciami teleinformatycznymi;
    - doświadczenie przy zarządzaniu Windows Serwer;
    - znajomość systemów operacyjnych Windows;
    - bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.
    MILE WIDZIANE:
    - zaświadczenie stwierdzające odbycie specjalistycznego szkolenia ochrony informacji niejawnych w systemach teleinformatycznych;
    - poświadczenie bezpieczeństwa;
    - umiejętność zarządzania witrynami SharePoint;
    - doświadczenie przy tworzeniu dokumentacji bezpieczeństwa systemów teleinformatycznych;
    - obsługa urządzeń audio i wideo;
    KWALIFIKACJE OSOBISTE
    - zdolność pracy zarówno indywidualnej jak i zespołowej;
    - komunikatywność;
    - bardzo dobra organizacja pracy;
    - terminowość;
    - zaangażowanie;
    - chęć uczenia się i przyswajania nowych wiadomości.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: tak

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 6 500 PLN
  • Opis wynagrodzenia: WYSOKOŚĆ WYNAGRODZENIA BRUTTO: od 6500,00 zł (wynagrodzenie zasadnicze 5432,00 zł + premia regulaminowa w wysokości 20,00% wynagrodzenia zasadniczego + dodatek za wysługę lat).
  • System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. mies
CBOP
Dodana
Wygasa (za 12 dni temu)