• Gdańsk, pomorskie

Ślusarz

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
  • Inne wymagania: wykształcenie minimum zawodowe (preferowane wykształcenie średnie o specjalności ślusarz), co najmniej 3 lata doświadczenia zawodowego na stanowisku ślusarza, biegłe posługiwanie się podstawowymi narzędziami ślusarskimi, umiejętność dobierania luzów pomiędzy współpracującymi elementami roboczymi maszyn, dyspozycyjność w odniesieniu do pracy w delegacji i wyjazdów serwisowych na terenie całego kraju, umiejętność pracy pod nadzorem osoby prowadzącej (Główny Inżynier lub Brygadzista) oraz pracy w zespole. Mile widziane uprawnienia spawalnicze, elektryczne, gazowe.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 242 do 4 500 PLN
  • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie ustalane indywidualnie, uzależnione jest od doświadczenia i umiejętności kandydata. Pracodawca oferuje: pracę w prężnie działającej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej, umowę o pracę, prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie do biletów na wydarzenia kulturalne i kart sportowych, zniżki kolejowe, dodatkowy dzień wolny Święto Kolejarza (25 XI), eventy i pikniki, deputat branżowy, udział w PPK.
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 19 dni temu)