Sekretarka

PCWO
  • Kielce, świętokrzyskie

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Zakres obowiązków:
• dbanie o prawidłowy obieg dokumentów i komunikacji,
• gromadzenie i przechowywanie dokumentacji
• archiwizacja dokumentów
• zlecanie i odbieranie przesyłek
• obsługa poczty wychodzącej i przychodzącej
• obsługa urządzeń biurowych
• przyjmowanie gości
Nasze wymagania:
• min. wykształcenie średnie
• podstawowa umiejętność obsługi pakietu Office, w tym programu Excel
• zaangażowanie i samodzielność w podejmowaniu decyzji
• dobra organizacja pracy
• mile widziane doświadczenie w pracy związanej z obiegiem dokumentów
• mile widziane prawo jazdy kat B

Oferujemy

• atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne warunki zatrudnienia
• komfortowe warunki pracy w nowoczesnym biurze w centrum miasta
• możliwość rozwoju, podnoszenia kwalifikacji zawodowych i zdobywania cennego doświadczenia w branży OZE
• miłą atmosferę pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)