Opiekun zwierząt laboratoryjnych

Uniwersytet Medyczny im. K. Marcinkowskiego
  • Poznań, wielkopolskie

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu zatrudni w Pracowni Zwierząt Doświadczalnych Uczelnianego Centrum Aparaturowego, na stanowisko:

miejsce pracy: Poznań

Podstawowe zadania i zakres odpowiedzialności:
• obsługa zwierząt: karmienie i pojenie, wymiana, czyszczenie i dezynfekcja klatek oraz pomieszczeń zwierząt
• przygotowanie zwierząt do zabiegów chirurgicznych
• udział w badaniach na zwierzętach (np. podawanie leku zwierzętom, pobieranie krwi, monitorowanie przebiegu doświadczenia, pobieranie tkanek do badań)
• utrzymanie i hodowla Danio rerio
• kontrola dobrostanu zwierząt eksperymentalnych i hodowlanych
• dbanie o czystość w zwierzętarni

Wymagane doświadczenie i wykształcenie:
• wykształcenie minimum średnie (najlepiej technik weterynarii, zootechnik; chętnie absolwenci studiów licencjackich/ inżynieryjnych o profilu biologicznym lub pokrewnym, studenci IV i V roku w trybie zaocznym np.: biologia, ochrona środowiska, zootechnika itp.)
• bardzo chętnie zatrudnimy osobę zainteresowaną akwarystyką (w planach hodowla i utrzymanie Danio rerio)
• umiejętności pracy w zespole, dyspozycyjność
• dokładność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
• chęć do nauki i rozwoju
• podstawowa znajomość obsługi komputera

Mile widziane:
• mile widziane udokumentowane doświadczenie w pracy ze zwierzętami laboratoryjnymi ze szczególnym uwzględnieniem myszy, szczurów, Danio rerio

Oferujemy

• stabilne zatrudnienie w uczelni publicznej z ponad 100-letnią historią
• umowę o pracę
• pakiet świadczeń socjalnych (kartę uprawniającą do zakupu usług sportowo-kulturalnych, dofinansowanie do wypoczynku i inne)

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: @ z dopiskiem Opiekun zwierząt laboratoryjnych

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko Opiekun zwierząt laboratoryjnych oraz przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Uniwersytet Medyczny im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu. Jednocześnie oświadczam, że udzielam zgody dobrowolnie oraz że zapoznałem/am się z załączoną w ofercie pracy klauzulą informacyjną.”

Klauzula informacyjna:
1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Uniwersytet Medyczny im. Karola
Marcinkowskiego w Poznaniu, ul. Fredry 10, 61-701 Poznań.
2. We wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw
związanych zich przetwarzaniem można się kontaktować za pomocą e-mail: @
3. Celem przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest realizacja procesu rekrutacji na
wskazane stanowisko.
4. Podstawą prawną do przetwarzania Pani/Pana danych osobowych stanowi art. 6 ust.1 lit. a
ogólnego Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (EU) 2016/679 o ochronie danych
osobowych z dn. 27 kwietnia 2016 r. oraz art. 22-1 Kodeksu Pracy z dn. 26 czerwca 1974 r. (Dz.U.
z 1998 r. N21, poz. 94 z późn.zm.).
5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres 6 miesięcy od zakończenia procesu
rekrutacji.
6. Pani/Pana dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom, za wyjątkiem podmiotów
upoważnionych na podstawie przepisów prawa.
7. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz z zastrzeżeniem przepisów
prawa, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do
przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i do cofnięcia zgody
w dowolnym momencie.
8. Ma Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony
Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa.
9. Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa. W pozostałym
zakresie jest dobrowolne.
10. Pani/Pana dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą
poddawane profilowaniu
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)