Specjalista w Wydziale Projektów i Preintegracji Departament Pomocy Socjalnej

Urząd do Spraw Cudzoziemców w Warszawie
  • Warszawa, mazowieckie

Urzędnik

Umowa o pracę

Praca zdalna

Zakres obowiązków

  • Praca biurowa przy komputerze powyżej 4 godzin dziennie.
  • Praca w terenie.
  • Reprezentowanie urzędu na zewnątrz.
  • Wyjazdy służbowe.
  • Budynek częściowo przystosowany dla osób z niepełnosprawnościami.
  • Współpracuje przy przygotowywaniu i realizacji dokumentacji związanej z udzielaniem zamówień publicznych.
  • Współpracuje przy koordynowaniu zadań w zakresie edukacji cudzoziemców, w tym organizacji nauki języka polskiego.
  • Współpracuje przy przygotowywaniu i realizacji projektów współfinansowanych ze środków pomocowych, w tym inicjuje prace związane z przygotowaniem i realizacją projektów oraz zgłasza rekomendacje i propozycje zmian projektowych.
  • Współpracuje z organami administracji rządowej, samorządowej, placówkami oświatowymi i partnerami zagranicznymi oraz gromadzi i raportuje informacje z działań realizowanych przez Departament.
  • Bierze udział w konferencjach, panelach, spotkaniach o charakterze informacyjnym oraz eksperckim związanych z działalnością Departamentu.
  • Współpracuje przy organizowaniu akcji promocyjnych i kampanii informacyjnych związanych z pomocą socjalną udzielaną cudzoziemcom ubiegającym się o udzielenie ochrony międzynarodowej.
  • Współdziała w przygotowywaniu wkładów, analiz oraz opinii aktów prawnych polskich i unijnych w zakresie właściwości Departamentu.
  • Wykonuje zadania w ramach zakresu danego stanowiska pracy na podstawie procedur obowiązujących w Departamencie Pomocy Socjalnej.

Wymagania

  • wykształcenie: wyższe
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy co najmniej 1 rok doświadczenia zawodowego
  • Znajomość podstawowych informacji z zakresu systemu edukacji cudzoziemców w Polsce.
  • Znajomość podstawowych informacji z zakresu prawa zamówień publicznych.
  • Znajomość ustawy o służbie cywilnej.
  • Znajomość języka rosyjskiego na poziomie B1 - średnio zaawansowany.
  • Umiejętność organizacji pracy własnej.
  • W służbie cywilnej nie może być zatrudniona osoba, która w okresie od dnia 22 lipca 1944 r. do dnia 31 lipca 1990 r. pracowała lub pełniła służbę w organach bezpieczeństwa państwa lub była współpracownikiem tych organów w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 18 października 2006 r. o ujawnianiu informacji o dokumentach organów bezpieczeństwa państwa z lat 1944–1990 oraz treści tych dokumentów - nie dotyczy kandydatek/kandydatów urodzonych 1 sierpnia 1972 r. lub później. Osoba wybrana do zatrudnienia będzie musiała złożyć oświadczenie lustracyjne, jeśli urodziła się przed 1 sierpnia 1972 r.
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
  • wykształcenie: wyższe magisterskie
  • co najmniej 6 miesięcy doświadczenia zawodowego w zakresie realizacji zamówień publicznych
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1 średnio zaawansowany.
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz syntetycznego opracowywania informacji.

Oferujemy

  • Ruchomy czas rozpoczęcia pracy pomiędzy 7.00 a 10.00
  • Indywidualny rozkład czasu pracy (z możliwością ustalania indywidualnych godzin pracy)
  • Możliwość częściowego wykonywania pracy poza siedzibą urzędu (praca zdalna - po uzgodnieniu zakresu i wymiaru)
  • Możliwość współpracy z ekspertami
  • Możliwość wyjścia w celu załatwienia ważnej sprawy
  • Pakiet socjalny na warunkach określonych w Regulaminie Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych w Urzędzie do Spraw Cudzoziemców,w szczególności: dofinansowanie wypoczynku pracownika i jego dzieci, wsparcie finansowe w trudnych sytuacjach życiowych, niskooprocentowane pożyczki mieszkaniowe, dofinansowanie do kart sportowych, w tym możliwość wykupienia tych kart na preferencyjnych warunkach, dofinansowanie do zakupu okularów, dodatkowe finansowe wsparcie świąteczne
  • Możliwość wykupienia na preferencyjnych warunkach grupowego ubezpieczenia na życie
  • Benefity płacowe: Dodatek za wysługę lat (powyżej 5 lat) od 5 do 20% wynagrodzenia w zależności od udokumentowanego stażu pracy, dodatkowe wynagrodzenie roczne, tzw. "13-tka", nagrody jubileuszowe
    Możliwość korzystania z Pracowniczej Kasy Zapomogowo-Pożyczkowej przy MSWiA
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego (m.in. dofinansowanie do nauki języków obcych, studiów, szkolenia)
  • Możliwość przystąpienia do Pracowniczych Planów Kapitałowych
  • Wsparcie na etapie wdrażania do pracy
  • Otwarte i przyjazne środowisko pracy
  • Miła i rodzinna atmosfera pracy
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)