Asystentka/asystent w dziale księgowości

  • Warszawa, mazowieckie

Księgowy

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: Finanse/Rachunkowość/Bankowość/Księgowość
  • Zawody: Asystent do spraw księgowości
  • Języki: polski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
  • Inne wymagania: Wymagane wykształcenie wyższe - Rachunkowość/Finanse/Bankowość/Księgowość. Umiejętności: chęć do nauki, dokładność, mile widziane ukończone studia na kierunku: Finanse/Rachunkwość. Bardzo dobra znajomość języka polskiego.

    Praca tylko stacjonarna w siedzibie firmy - godziny pracy elastyczne. Stawka: 27,70 zł/h brutto + premia uznaniowa

    [Kontakt: e-mail: r.majewska@nsssystem.pl]
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN
  • Opis wynagrodzenia: Stawka: 27,70 zł/h brutto + premia uznaniowa
CBOP
Dodana
Wygasa (za 19 dni temu)