Kierowniczka w klubie

Rekrutacja Gdańsk
  • Gdańsk, pomorskie

Obsługa gastronomii

Umowa zlecenie

Poszukujemy osoby na stanowisko kierowniczki.

Jakie cechy powinien mieć Nasza idealna kierowniczka

pewność siebie,
zaangażowanie,
umiejętność zjednywania sobie lubi,
powinna twardo stąpać po ziemi.
Obowiązki:

Zarządzanie codzienną operacją klubu, w tym nadzór nad personelem, obsługą klientów i zapewnianiem płynnego przebiegu wydarzeń
Planowanie i organizacja różnorodnych imprez tematycznych
monitorowanie i optymalizacja wskaźników wydajności lokalu, w tym przychodów, kosztów, satysfakcji klientów
zapewnienie przestrzegania przepisów dotyczących bezpieczeństwa
Wymagania :

Doświadczenie w branży rozrywkowej mile widziane, ale nie konieczne dla Nas liczy się charakter
umiejętność skutecznego zarządzania zespołem oraz doskonałe umiejętności komunikacyjne
zdolność podejmowania szybkich decyzji w dynamicznym środowisku
doskonała organizacja pracy i umiejętność pracy pod presją czasu
znajomość języka angielskiego
preferowany wiek 25 -35

Oferujemy

Stabilne zatrudnienie
możliwość rozwoju zawodowego i kreowania własnych inicjatyw
konkurencyjne wynagrodzenie od 8000 zł w górę w sezonie od 16 000 zł
wypłaty w formie tygodniówek
umowa od pierwszego dnia pracy
Szkolenie wyjazdowe zwrot kosztów dojazdu oraz zapewnienie zakwaterowania przez okres szkolenia około 4 tygodnie

Jeżeli jesteś zmotywowaną, kreatywną, pewną siebie osobą, chętnie zapraszamy się na aplikowania na stanowisko kierowniczki. Prosimy o wysłanie swojego CV poprzez portal.
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)