CARBOAUTOMATYKA SA

Kierownik oddziału urządzeń gazometrycznych

  • Tychy, śląskie

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Obowiązki

  • •nadzór nad realizacją zleceń
  • •tworzenie planów i harmonogramów prac
  • •prowadzenie, analizowanie oraz weryfikacja dokumentacji technicznej
  • •nadzór nad budową prototypów oraz badaniami związanymi z nowo projektowanymi urządzeniami
  • •nadzór nad uruchomieniami urządzeń
  • •opracowanie dokumentacji projektowej w celu certyfikacji
  • •prowadzenie gospodarki materiałowej i usługowej na potrzeby realizacji zadań
  • •kontrola oraz nadzór nad prawidłową realizacją prac
  • •analizowanie kosztów bieżących
  • •współpraca z innymi działami firmy

Wymagania

  • •wykształcenie wyższe techniczne (automatyka/ elektronika/ elektrotechnika)
  • •doświadczenie na podobnym stanowisku
  • •zdolności menadżerskie i organizacyjne
  • •umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji
  • •wiedza z zakresu cyfrowych i analogowych układów elektronicznych
  • •znajomość języka angielskiego umożliwiająca korzystanie z dokumentacji technicznej

Oferujemy

  • •zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • •rozwój zawodowy
  • •atrakcyjne warunki pracy i wynagrodzenia

Dodana
Wygasa (za 20 dni temu)