Specjalista w oddziale inwestycji sojuszniczych (nr 1159)

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Specjalista ds. Zarządzania

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
  • Języki: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
  • Inne wymagania: konieczne:
    1. Wykształcenie: wyższe.
    2. Znajomość języka angielskiego średnio zaawansowana tj. min B1 (wg CEFR - Europejski System Opisu Kształcenia Językowego (Common European Framework of Reference for Languages) lub SPJ (Standardowy Profil Językowy) 3322 (wg STANAG 6001).

    dodatkowe:
    1. Preferowane wykształcenie wyższe techniczne.
    2. Preferowane doświadczenie zawodowe w zakresie procesu przygotowania i realizacji inwestycji polskich oraz dedykowanych na potrzeby pobytu wojsk sojuszniczych na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.
    3. Znajomość procedur oraz zasad realizacji inwestycji w oparciu o obowiązujące umowy oraz porozumienia wykonawcze dotyczące wzmocnionej współpracy obronnej, zawarte pomiędzy Rządem RP a Rządem USA.
    4. Znajomość ustawy Prawo budowlane oraz przepisów branżowych.
    5. Doświadczenie w przygotowywaniu projektów umów oraz porozumień międzynarodowych, dotyczących stacjonowania wojsk sojuszniczych na terytorium RP.
    6. Praktyczna znajomość obsługi programu MS Project oraz CAD.
    7. Umiejętność biegłego posługiwania się komputerem w zakresie pakietu biurowego (MS Office);
    8. Umiejętność samodzielnego redagowania pism, interpretacji przepisów określonych w obowiązujących aktach prawnych oraz publicznego przedstawiania informacji z obszaru swoich zadań.
    9. Wysoko rozwinięte umiejętności personalne (współpracy, komunikacji i determinacji w działaniu i negocjacji), samodzielność oraz inicjatywa w działaniu, umiejętność organizacji pracy własnej oraz pracy w zespole.
    10. Dyspozycyjność.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 6 287 PLN
  • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie brutto: 6287 zł (w tym premia regulaminowa 25%).
  • System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. mies
CBOP
Dodana
Wygasa (za 9 dni temu)