• Warszawa, mazowieckie

Terapeuta

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
  • Zawody: Terapeuta zajęciowy* (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 3)
  • Języki: polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
  • Inne wymagania:
    - wykształcenie wyższe kierunkowe (psychologia, terapia, pedagogika specjalna lub pokrewne),
    - ukończone lub trwające szkolenie psychoterapeutyczne ( dla osób, które nie są psychologami), minimum 3 miesiące
    - doświadczenia w pracy z osobami chorującymi psychicznie umiejętność nawiązywania kontaktu i budowania relacji,
    - komunikatywność, empatia, kreatywność i zaangażowanie w pracę znajomość przepisów i standardów dotyczących pracy z osobami chorującymi psychicznie, umiejętność pracy w zespole i organizacji pracy własnej, znajomość rozporządzenia MPIPS z dnia 9 grudnia 2010 roku w sprawie środowiskowych domów samopomocy (Dz. U. poz. 249 poźn. zm.),
    - komunikatywna znajomość języka polskiego.

    Wynagrodzenie + premia, dodatek stażowy, świadczenie ZFŚS

    Kontakt: Tel. 784 640 869 e-mail: m.bortko@sds-zoliborz.waw.pl
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 700 PLN
  • Opis wynagrodzenia: + premia, dodatek stażowy, świadczenie ZFŚS
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 16 dni temu)