Starsza pielęgniarka/pielęgniarka k/m

  • Warszawa, mazowieckie

Pielęgniarka

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymagania

  • Wykształcenie: pomaturalne/policealne, kierunek: Pielęgniarstwo
  • Zawody: Pielęgniarka (wymagany staż - lata: 1)
  • Języki: polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
  • Inne wymagania: wykształcenie pomaturalne/policealne - Pielęgniarka/pielęgniarz. Co najmniej łroczne doświadczenie zawodowe; komunikatywna znajomość języka polskiego.

    Premie i dodatki:
    + dodatek za wysługę lat do 20%,
    + dodatek motywacyjny po przepracowaniu 3 miesięcy
    + dodatek za noce

    Obowiązki: wykonywanie podczas pełnionego dyżuru wszystkich spraw związanych z pielęgnacją i opieką nad Mieszkańcami DPS oraz prowadzenie stałego monitoringu w zakresie stanu zdrowia Mieszkańców DPS oraz warunków życia, w szczególności higieniczno-sanitarnych.

    Praca w systemie 12-godzinnym, również w nocy

    [Zgłoszenia: e-mail: sekretariat@dpsdickensa.waw.pl,]
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 925 PLN
  • Opis wynagrodzenia: + dodatek za wysługę lat do 20%,
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 20 dni temu)