• Siedlce, mazowieckie pow. Siedlce

Księgowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: finanse i rachunkowość, ekonomia
  • Inne wymagania: - min. 2 lata doświadczenia na stanowisku głównego księgowego lub na stanowisku kierowniczym w zespole finansowym;
    - wykształcenie wyższe kierunkowe: finanse i rachunkowość, ekonomia, poszerzone o specjalistyczne kursy w zakresie księgowym;
    - dobra znajomość i umiejętność interpretowania i praktycznego stosowania przepisów ustawy o rachunkowości, krajowych standardów rachunkowości i prawa podatkowego;
    - umiejętność prowadzenia pełnych ksiąg rachunkowych;
    - dokładność, komunikatywność, pro aktywność w działaniu;
    - samodzielność, poczucie odpowiedzialności za swoje stanowisko;
    - dobra znajomość pakietu MS Office (Excel);
    - mile widziana znajomość programu finansowo-księgowego Comarch ERP XL;
    - gotowość do pracy stacjonarnie w Siedlcach
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
  • Opis wynagrodzenia: - wynagrodzenie do indywidualnej negocjacji, samochód, dofinansowanie zajęć sportowych oraz opieki medycznej
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 18 dni temu)