Specjalista do spraw płac

  • Wrocław, dolnośląskie

Specjalista ds. kadr i płac

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
  • Zawody: Specjalista do spraw wynagrodzeń
  • Inne wymagania: niezbędne do zaimowania stanowiska - spełnia osoba, która:
    1. ma pełną zdolność do czynności prawnych oraz korzysta z pełni praw publicznych;
    2. posiada nieposzlakowaną opinię;
    3. nie była karana za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe;
    4. przeciwko której nie jest prowadzone postępowanie o przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub przestępstwo skarbowe;
    5. posiada stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na określonym stanowisku.

    pożądane :
    1) wykształcenie wyższe;
    2) znajomość przepisów związanych z zagadnieniami podatku od osób fizycznych, przepisów ubezpieczeń społecznych, obowiązujących unormowań ZUS;
    3) co najmniej pięcioletnie doświadczenie w rozliczaniu wynagrodzeń, sporządzaniu list wypłat wynagrodzeń pracowniczych;
    4) studia wyższe o profilu: ekonomia lub pokrewne lub prawo lub administracja; 5) co najmniej 2 lata doświadczenia w pracy, na stanowiskach w komórkach organizacyjnych jednostek sektora finansów publicznych;
    6) dobra znajomość przepisów prawa pracy;
    7) znajomość programu Płatnik;
    8) doświadczenie zawodowe w strefie budżetowej;
    9) znajomość pakietu biurowego Microsoft Office;
    10) umiejętność organizacji pracy, obowiązkowość, systematyczność;
    11) dokładność, komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole;
    12) mile widziana znajomość programu płacowo-kadrowego OrCom +;
    13) mile widziana znajomość programu NBE do obsługi rachunku bankowego.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 800 PLN
  • Opis wynagrodzenia: w okresie odbywania stażu,
    po zakończeniu stażu przewidywane wynagrodzenie zasadnicze brutto pracownika wynosić będzie: około 6100 zł + dodatek stażowy (wysokość uzależniona od posiadanych kwalifikacji)
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)