• Wrocław, dolnośląskie

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Zawody: Pracownik biurowy
  • Języki: niemiecki, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
  • Inne wymagania: Nasze wymagania:
    - DOBRA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA NIEMIECKIEGO W MOWIE I PIŚMIE - WARUNEK KONIECZNY,
    - Pożądane doświadczenie w sprzedaży/obsłudze klienta,
    - Niezależny, zorientowany na sprzedaż sposób pracy,
    - Wysoki poziom obsługi i orientacji na klienta,
    - Doświadczona obsługa urządzeń biurowych,
    - Wykształcenie min. średniego,

    Doświadczenie:
    - Sprzedaż bezpośrednia: 2 lata (mile widziane),
    - Sprzedaż: 2 lata (wymagane),
    - Sprzedaż telefoniczna: 2 lata (mile widziane),
    - Telefonowanie: 2 lata (mile widziane).
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
  • Opis wynagrodzenia: do ustalenia w zależności od kwalifikacji i doświadczenia
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 20 dni temu)