Samodzielny referent-praca w sekretariacie szkoły ponadpodstawowej

  • Kraków, małopolskie

Specjalista ds. administracji

Umowa na zastępstwo

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę w zastępstwie

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
  • Zawody: Technik administracji* (wymagany staż - lata: 4)
  • Uprawnienia: biegła umiejętność posługiwania się pakietem MS Office oraz urządzeniami biurowymi
  • Inne wymagania: Wykształcenie wyższe (staż pracy min. 2 lata) lub średnie (staż pracy min. 4 lata), mile widziane doświadczenie w pracy biurowej, spełnienie wymagań określonych w art. 6 ust. 1 ustawy z dnia 21.11.2008 r. o pracownikach samorządowych czyli obywatelstwo polskie, posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzysta z pełni praw publicznych, posiadanie kwalifikacji zawodowych wymaganych do wykonywania pracy na okreslonym stanowisku, znajomość Kodeksu Postepowania Administracyjnego, Instrukcji kancelaryjnej, JRWA, zasad archiwizacji dokumentów, Ustawy o ochronie danych osobowych w zakresie niezbędnym na stanowisku pracy, mile widziana umiejetność pracy w systemach: Platforma Edukacyjna, Informatycznym Systemie Obsługi Egzaminów Potwoerdzajacych Kwalifikacje w Zawodzie oraz w Systemie Informacji Oświatowej.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
  • Opis wynagrodzenia: Umowa na zastępstwo z możliwością zatrudnienia na czas niekreślony.
    Pensja 4 242 zł+premia+dodatek za wtsługę lat.
    Godziny pracy: 7.30-15.30., 10.30.-18.30
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 19 dni temu)