Pomoc Księgowej

LAGRUS
  • Mrozy, mazowieckie pow. miński

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

LAGRUS - producent drzwi wewnętrznych oraz listew przypodłogowych związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydata na stanowisko:

Zakres obowiązków:
• księgowanie dokumentów według wskazań (KPiR/Księgi handlowe),
• współpraca w czynnościach związanych z zamknięciem podatkowym miesiąca/roku,
• weryfikacja rejestrów VAT i przygotowywanie plików JPK,
• dodatkowe prace związane z dokumentacją księgową,
• archiwizacja dokumentów,
• współpraca z innymi działami w zakresie prac biurowych i administracyjnych.

Wymagania

• wykształcenie w zakresie rachunkowości,
• doświadczenie na podobnym stanowisku,
• mile widziana znajomość obsługi programu WAPRO
• znajomość ustawy o rachunkowości oraz ustaw podatkowych,
• dobra znajomość pakietu MS Office,
• dobra organizacja pracy,
• sumienność, dokładność.

Oferujemy

• umowę o pracę,
• stabilne zatrudnienie w firmie o rozpoznawalnej marce i ugruntowanej pozycji,
• atrakcyjne wynagrodzenie.

CV prosimy wysyłać na adres @ (w tytule prosimy podać stanowisko) lub złożyć osobiście w siedzibie firmy: Wola Rafałowska ul. Tartaczna 25, 05-320 MROZY, pon.-pt. w godz. 8.00-16.00.

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018, poz. 1000 z późn. zm.) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV na potrzeby przyszłych rekrutacji, umieść w nim dodatkowo następującą zgodę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez LAGRUS.”
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)