RUBEN-BAU SP. Z O.O.

BRYGADZISTA BUDOWY- PROWADZĄCY CIEŚLA-ZBROJARZ

  • Niemcy zagranica

Cieśla

Umowa o pracę

Pełny etat

POLSKA FIRMA SZUKA BRYGADZISTĘ BUDOWY DO PROWADZENIA BRYGADY 3-5 OS. W ZAKRESIE PRAC ŻELBETONOWYCH.

Nowy kontrakt

Obowiązki

  • -Sprawowanie nadzoru nad wykonywaniem prac budowlanych: zbrojeniem, pracach ciesielskich i betonowaniem.
  • -Nadzór nad przestrzeganiem przepisów bhp, ppoż. w miejscu pracy.
  • -Bezpośrednia współpraca z niemieckim kierownikiem budowy.
  • -Współudział w procesie odbioru prac.
  • -Nadzór nad dokumentacją techniczną i sprzętem na budowie.
  • -wykonywanie fizycznych prac: , zbrojarskich, ciesielskich, betoniarskich.

Wymagania

  • -komunikatywna - dobra znajomość języka niemieckiego – warunek konieczny,
  • -min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • -znajomość procesów budowlanych i rysunku technicznego,
  • -prawo jazdy kat. B i własny samochód,
  • -sumienność, rzetelność w pracy.

Oferujemy

  • -atrakcyjne zarobki (wynagrodzenie wypłacane w euro, regularne płatności),
  • -możliwość urlopów co ok. 6-8 tygodni,
  • -długoterminową, stabilną i legalną pracę,
  • -bezpłatne zakwaterowanie,
  • -BONUS – 100 euro za polecenie fachowca budowlanego*,
  • -BONUS – 50 euro na poczet kosztów pierwszego przejazdu*,
  • -opiekę biura podczas odbywania kontraktów.

  • *Szczegółowe informacje dotyczące bonusów dostępne na stronie w zakładce oferty pracy.
  • Osoby zainteresowane proszone są o nadesłanie CV ze zdjęciem na maila: Aplikuj
  • Biuro rekrutacji czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8-16
  • tel. 534-188-717, 576-033-941, 534-570-013.

Dodana
Wygasa (za 7 dni temu)