Expertum GmbH Oddział w Polsce

Operator CNC od zaraz

  • Belgia zagranica

Operator

Umowa o pracę

Pełny etat

Expertum to agencja pośrednictwa pracy, która na rynku niemieckim jest wiodacym dostawca uslug HR zajmujaca sie rekrutacją wykwalifikowanych pracowników, techników, inżynierów oraz pracowników handlowych. Oferujemy atrakcyjne miejsca pracy w wielu znanych przedsiebiorstwach. Naszym Klientem jest firma, która jest rozpoznawalnym producentem maszyn rolniczych typu traktory, pługi, kombajny, sadzarki itp. Poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko operator CNC.

Obowiązki

  • operowanie maszynami sterowanymi numerycznie (bez programowania)
  • kontrola jakości wyprodukowanych detali
  • praca z rysunkiem technicznym

Wymagania

  • ·doświadczenie w pracy z tokarkami lub frezarkami sterowanymi numerycznie
  • ·znajomość rysunku technicznego
  • ·umiejętność pracy niezależnej
  • ·umiejetność montażu i regulacji narzędzi tnących
  • ·kontrola jakości detali
  • ·znajomość j angielskiego na poziomie A2
  • ·mile widziany własny samochód

Oferujemy

  • ·stała umowa bezpośrednio z Klientem
  • ·wynagrodzenie zależne od doświadczenia, między 16 a 18 Eur/h brutto
  • ·pokój w hotelu - pierwszy miesiąc opłacony przez pracodawcę
  • ·40 euro dziennie diety przez pierwszy miesiąc pracy
  • ·dodatek zmianowy 12,5%
  • ·odzież i buty robocze
  • ·pomoc w znalezieniu zakwaterowania
  • ·praca dwuzmianowa
  • ·bony na posiłki

  • Osoby zainteresowane oraz spełniające w.w. wymagania prosimy o przesłąnie cv w języku polskim lub angielskim. Numer telefonu do kontaktu 0918299222

Dodana
Wygasa (za 10 dni temu)