Kucharz / CHEF a la carte oferta

  • Niemcy zagranica

Kucharz, Szef kuchni

Umowa o pracę

Pełny etat

Obowiązki

  • Mise en Place
  • przygotowywanie i wydawanie dań w systemie „a la carte”
  • wykonywanie zadań na różnych sekcjach od entremetier po rótisseur

Wymagania

  • własna działalność gospodarcza (pomagamy w formalnościach)
  • doświadczenie w pracy na kuchni jako samodzielny kucharz (najlepiej udokumentowane)
  • bardzo dobra znajomość systemu 'a la carte'
  • znajomość kuchni niemieckiej i europejskiej
  • znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego / na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację w pracy
  • własny samochód będzie atutem

Oferujemy

  • 21 - 30 eur netto / godzinę
  • 3500 - 6000 eur na rękę na czysto / msc
  • ok. 200 godzin w miesiącu
  • wykonywanie zleceń jako kucharz chef w hotelach i restauracjach na terenie całych Niemiec
  • zlecenie krótkoterminowe (2-4 tygodnie)
  • regularne zjazdy do Polski min. raz w miesiącu
  • zakwaterowanie i wyżywienie - w zależności od zlecenia bezpłatne lub płatne do 250 eur

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GoodJob Marcin Pawlikowski 87-100 Toruń Szuwarów 38/9, NIP: 7361672807 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (dzisiaj)