• Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Kucharz, Szef kuchni

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie zawodowe
  • Uprawnienia: sumienność, rzetelność, odpowiedzialność, samodzielność ,gotowanie,bardzo dobra organizacja pracy, doświadczenie w pracy w zespole
  • Inne wymagania: doświadczenie zawodowe na stanowisku kucharza
    aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
  • Opis wynagrodzenia: Zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku; wynagrodzenie zasadnicze oraz system premiowy uzależniony od wyników; dofinansowanie do wypoczynku letniego, benefity świąteczne.
    Podstawowe wynagrodzenie brutto (płaca zasadnicza) 5000,00 zł nie obejmuje dodatków do wynagrodzenia (premia z wypracowanej marży) oraz uzależnione jest od kwalifikacji kandydata.
  • System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. mies
CBOP
Dodana
Wygasa (za 25 dni temu)