• Warszawa, mazowieckie

Inspektor

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
  • Zawody: Pracownik biurowy (wymagany staż - lata: 3)
  • Języki: polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
  • Inne wymagania: FORMALNE:
    - obywatelstwo polskie,
    - pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych,
    - wykształcenie wyższe i minimum roczny staż pracy lub wykształcenie średnie i minimum 3-letni staż pracy,
    - niekaralność za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe.

    KONIECZNE: doświadczenie na podobnym stanowisku.

    DODATKOWE:
    1) systematyczność, odpowiedzialność oraz dobra organizacja pracy własnej;
    2) zdolności komunikacyjne oraz umiejętność współpracy w zespole;,
    3) praktyczna znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office.

    WYMAGANE DOKUMENTY I OŚWIADCZENIA:
    1) Curriculum Vitae z przebiegiem nauki i pracy zawodowej,
    2) list motywacyjny,
    3) kserokopie dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie,
    4) kserokopie dokumentów potwierdzających posiadanie wymaganych kwalifikacji i uprawnień zawodowych,
    5) kserokopie świadectw pracy bądź zaświadczeń dokumentających wymagany staż pracy,
    6) oświadczenie o:
    - posiadanym obywatelstwie,
    - pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystaniu z pełni praw publicznych
    - niekaralności za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,
    - posiadaniu nieposzlakowanej opinii,
    - wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego na ww. stanowisko;
    - odznaczenie oświadczeń w elektronicznym systemie rekrutacyjnym jest równoznaczne z ich złożeniem.
    7) kserokopia dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność w przypadku kandydatów, którzy zamierzają skorzystać z pierwszeństwa w zatrudnieniu, jeśli znajdą się wśród pięciu najlepszych kandydatów.

    SPOSÓB APLIKOWANIA
    Dokumenty należy złożyć przez system elektronicznej rekrutacji ZGN, tj. wypełnić formularz aplikacyjny dotyczący oferty pracy i dołączyć niezbędne dokumenty. Link do strony z formularzem:

    Oferta jest ważna do 5 maja 2024 r.

    [Kontakt: tel. 22 277 32 98]
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 5 600 PLN
  • Opis wynagrodzenia: stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę, dodatkowe wynagrodzenie roczne, nagrody jubileuszowe, premie uznaniowe, dodatek stażowy, pakiet socjalny: dopłaty do wypoczynku oraz dopłata do karty Multisport, możliwość rozwoju zawodowego przy wsparciu pracodawcy, terminową wypłatę wynagrodzenia.
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (jutro)