• Warszawa, mazowieckie

Sprzedawca

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: gimnazjalne
  • Zawody: Sprzedawca* (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)
  • Języki: polski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
  • Uprawnienia: komunikatywność, uczciwość
  • Inne wymagania: #E #UA
    Branża: Sklep spożywczy;
    Miejsce wykonywania pracy: Chmielna 19, 00-021 Warszawa;
    Praca w godzinach: 06:00-14.00, 14:00-22.00;

    - wykształcenie: gimnazjalne;
    - doświadczenie zawodowe: 6 miesięcy;
    - doskonała znajomośc języka polskiego;
    - komunikatywność;
    - umiejętność obsługi klienta;

    Obowiązki:
    -sprzedaż oferowanych produktów;
    -profesjonalna obsługa klienta;
    -obsługa urządzeń będącychna wyposażeniu sklepu ( m.in. kasa fiskalna, krajalnica, ekspres do kawy);
    - przygotowywanie kanapek, napojów, podgrzewanieprzekąsek;
    - dbanie o czystość i właściwy wygląda stanowiska pracy;

    [Zgłoszenia: Tel. 664471733; e-mail: m.byczot@nowel.com.pl ]
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 17 dni temu)