• Warszawa, mazowieckie

Księgowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie zawodowe
  • Zawody: Główny księgowy (wymagany staż - lata: 3)
  • Języki: polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
  • Inne wymagania: wykształcenie średnie, minimum 3 lata doświadczenia zawodowego w przedziale czasowym 2018-2024 w tym najlepiej w firmie opodobnym profilu, komunikatywna znajomość języka polskiego, praktyczna znajomość prawa podatkowego, znajomość programu RAKS SQL , Płatnik i Buchalter, biegła obsługa komputera oraz umiejętność sprawnego posługiwania się oprogramowaniem biurowym, dobra organizacja pracy i systematyczność w jej wykonywaniu.

    Obowiązki: prowadzenie kompleksowej księgowości spółek zgodnie z obowiązującymi przepisami, prowadzenie kasy, przygotowanie listy płac, weryfikowanie dokumentów pod względem księgowym i merytorycznym, kontrolowanie prawidłowości transakcji finansowych, przygotowanie deklaracji podatkowych VAT, CIT, PIT etc. , współpraca z instytucjami zewnętrznymi : US, ZUS, GUS , sporządzanie bilansów oraz sprawozdań finansowych, monitoring zmian zachodzących w prawie podatkowym

    [Zgłoszenia: rekrutacja@pebis.com.pl, telefonicznie: 22 667 97 30]
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 14 000 do 17 000 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową
CBOP
Dodana
Wygasa (za 17 dni temu)