• Gdańsk, pomorskie

Recepcjonistka

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie branżowe
  • Języki: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
  • Inne wymagania: wykształcenie min. średnie (preferowane kierunki gastronomia/hotelarstwo), wysoki poziom kultury osobistej, miła aparycja, język angielski w stopniu komunikatywnym, uczciwość, skrupulatność, rzetelność. Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 300 do 4 800 PLN
  • Opis wynagrodzenia: pracodawca oferuje pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, wynagrodzenie z systemem premiowym, szkolenia branżowe podnoszące umiejętności zawodowe, bezpłatne posiłki w miejscu pracy, możliwość korzystania ze specjalnych cen w hotelach grupy "Polskie Hotele Niezależne", zniżki na firmowe produky i usługi, kawę/herbatę oraz praking dla pracowników.
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 17 dni temu)