• Warszawa, mazowieckie

Nauczyciel

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), specjalizacja: piekuńczo -wychowawcza
  • Zawody: Pozostali nauczyciele szkół podstawowych (wymagany staż - lata: 1)
  • Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne
  • Inne wymagania:
    - wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), specjalność: opiekuńczo -wychowawcza;
    - przygotowanie pedagogiczne;
    - 1 rok doświadczenia zawodowego;
    - dobra organizacja pracy;
    - inicjatywa;
    - komunikatywna znajomość języka polskiego.

    Premie i dodatki:
    + Dodatek stażowy,
    + Dodatek motywacyjny.

    Zakres obowiazków:
    1. Świetlicą kieruje nauczyciel, któremu funkcję kierowniczą powierzył dyrektor szkoły.
    2. Do kompetencji kierownika świetlicy w szczególności należy:
    - wykonywanie obowiązków zgodnie z ustalonym przez dyrektora szkoły zakresem czynności;
    - organizowanie pracy opiekuńczo-wychowawczej świetlicy;
    - sprawowanie nadzoru nad pracą dydaktyczną, wychowawczą-opiekuńczą i terapeutyczną świetlicy;
    - opracowanie rocznego planu pracy świetlicy;
    - opracowanie planu pracy świetlicy;
    - ustalenie zakresu czynności wychowawców świetlicy;
    - prowadzenie i nadzorowanie obowiązującej dokumentacji pracy świetlicy;
    - wykonanie zaleceń wynikających z planu nadzoru pedagogicznego;
    - powierzanie odpowiedzialności za bezpieczeństwo uczniów poszczególnym wychowawcom;
    - udział w pracy zespołów nauczycielskich;
    - organizowanie współpracy z wychowawcami klas i nauczycielami poszczególnych przedmiotów, pedagogiem, psychologiem lub logopedą szkolnym oraz przedstawicielami organizacji i stowarzyszeń działających na terenie szkoły.

    [Zgłoszenia: Tel. 22 831 08 23 e-mail: kadry.szkola32@sp32.waw.pl]
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 6 015 do 6 015 PLN
  • Opis wynagrodzenia: + Dodatek stażowy,
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 20 dni temu)