Prywatny żłobek na bemowie zatrudni opiekunkę dziecięcą

Anna
  • Warszawa, mazowieckie

Opiekun

Umowa o pracę

Kameralny żłobek na warszawskim bemowie zatrudni opiekunkę dziecięcą.
Obowiązki:
Do obowiązków opiekunki należeć będzie kompleksowa opieka nad dziećmi do lat 3:
- dbałość o bezpieczeństwo i higienę dzieci
- karmienie, przewijanie, układanie do snu
- przygotowanie i prowadzenie zajęć ogólnorozwojowych i tematycznych,
- współpraca z rodzicami dzieci.

Wymagania

- aktualna książeczka sanepidowska,
- zaświadczenie o niekaralność
- pełne kwalifikacje opiekunki dziecięcej tj. kwalifikacje: pielęgniarki, położnej, opiekunki dziecięcej, nauczyciela wychowania przedszkolnego, nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej lub pedagoga opiekuńczo-wychowawczego, pedagoga społeczno-wychowawczego, pedagoga wczesnej edukacji, terapeuty pedagogicznego lub ukończone studia lub studia podyplomowe na kierunku lub specjalności: wczesne wspomaganie rozwoju, wspomaganie rozwoju dzieci w ramach pomocy psychologiczno-pedagogicznej w żłobkach i przedszkolach, edukacja prorozwojowa, pedagogika małego dziecka, psychologia dziecięca, psychologia wspierania rozwoju i kształcenia lub psychologia wychowawcza.
Doświadczenie w pracy z dziećmi mile widziane.

Oferujemy

1. stabilną pracę w miłym i kameralnym zespole,
2. umowę zlecenie / umowę o pracę po okresie próbnym,
3. kurs z udzielania pierwszej pomocy dzieciom, inne szkolenia uzależnione od indywidualnych predyspozycji i bieżących potrzeb w podnoszeniu kwalifikacji kadry opiekuńczej,
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mail.
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)