Pielęgniarka /pielęgniarz do pracy w Przychodni POZ

Przychodnia POZ
  • Nowa Sól, lubuskie pow. nowosolski

Inny

Umowa o pracę

Przychodnia lekarzy rodzinnych (POZ) w Nowej Soli (województwo lubuskie) poszukuje Pielęgniarki / Pielęgniarza

Opis stanowiska:

- Prowadzenie opieki pielęgniarskiej nad pacjentami w ramach POZ
- Wykonywanie zabiegów pielęgniarskich, iniekcji, szczepień i opatrunków
- Prowadzenie dokumentacji medycznej
- Współpraca z lekarzami i innymi członkami zespołu medycznego
- Udział w edukacji zdrowotnej pacjentów
- Dbanie o wysoką jakość świadczonych usług

Wymagania

- aktualne Prawo Wykonywania Zawodu na stanowisku Pielęgniarki / Pielęgniarza
- wykształcenie kierunkowe
- Doświadczenie w pracy na stanowisku pielęgniarki / pielęgniarza w POZ (mile widziane)

Oferujemy

- Wynagrodzenie od 6 000 do 8 200 zł miesięcznie brutto (w zależności od wykształcenia i doświadczenia)
- Praca Stała
- Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B (w zależności od preferencji)
- Możliwość rozwoju zawodowego
- Stabilne zatrudnienie
- Miłą atmosferę pracy w zespole

Aby aplikować, prosimy o przesłanie CV przez formularz kontaktowy dostępny pod tym ogłoszeniem.
lub na adres e-mail: @ lub kontaktując się telefonicznie na nr

Zapraszamy do aplikowania!
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)