Inspektor nadzoru budowlanego ds. nadzoru budowlanego

Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego dla m.st. Warszawy
  • Warszawa, mazowieckie

Urzędnik

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

Praca w terenie na wysokości powyżej 3 metrów oraz praca administracyjno - biurowa z komputerem powyżej 4 godzin dziennie przy oświetleniu naturalnym i sztucznym, wymagająca przemieszczania się między pokojami i piętrami, obsługa urządzeń biurowych (komputer, ksero, fax. niszczarka).Obsługa klienta zewnętrznego w tym liczne kontakty bezpośrednie, telefoniczne, mailowe. W budynku brak windy. Wydziały Inspektoratu znajdują się na różnych piętrach. Brak specjalistycznych urządzeń umożliwiających pracę osobom ze szczególnymi potrzebami.

  • prowadzi kontrole w zakresie przebiegu procesu inwestycyjnego oraz utrzymania obiektów budowlanych
  • prowadzi postępowania wyjaśniające przyczyny i okoliczności powstania katastrofy budowlanej
  • przedkłada naczelnikowi lub zastępcy naczelnika oddziału zebraną podczas kontroli dokumentację wraz ze sporządzonym protokołem
  • przyjmuje interesantów w wyznaczone dni

Wymagania

  • wykształcenie: średnie techniczne
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy co najmniej 1 rok doświadczenia zawodowego w administracji publicznej lub 1 rok doświadczenia zawodowego w budownictwie
  • Uprawnienia budowlane
  • Znajomość ustaw: prawo budowlane, KPA, postępowanie egzekucyjne w administracji oraz rozporządzenia wykonawcze do w/w przepisów, o służbie cywilnej
  • Posiadanie prawa jazdy kat. B
  • Działanie w sytuacjach nieprzewidywalnych, stresowych,
  • Odpowiedzialność, rzetelność, dokładność, komunikatywność, systematyczność, samodzielność,
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
  • doświadczenia zawodowego
  • praca na podobnym stanowisku

Oferujemy

  • Pomieszczenie lub stojaki na rowery na terenie urzędu
  • Dofinansowanie do wypoczynku pracowników
  • Umowę o pracę , ciekawe zadania, doskonalenie zawodowe
  • Stabilną i ciekawą pracę
  • Regularnie wypłacane wynagrodzenie
  • Dodatek za wysługę lat (powyżej 5 lat) od 5 do 20% wynagrodzenia w zależności od udokumentowanego stażu pracy
  • Dodatkowe wynagrodzenie roczne
  • Możliwość wykupienia polisy na życie, ubezpieczenia odpowiedzialności majątkowej funkcjonariusza publicznego za rażące naruszenie prawa oraz kart sportowych Multisport w preferencyjnej cenie
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)