CARBOAUTOMATYKA SA

Zastępca kierownika Działu Robót Kompleksowych (podziemia kopalń)

  • Tychy, śląskie

Energetyk

Umowa o pracę

Pełny etat

Obowiązki

  • •Nadzór nad wykonywanymi robotami w podziemiach kopalń, zgodnie z dokumentacją techniczną, wymaganiami umowy oraz harmonogramami
  • •Koordynacja prac brygad montażowych oraz firm podwykonawczych
  • •Sporządzanie zamówień zgodnie z budżetem projektu
  • •Kontrola przestrzegania przepisów BHP

Wymagania

  • •Wykształcenie min. średnie techniczne (elektryka) – mile widziane wyższe inżynierskie
  • •Świadectwo OUG stwierdzające posiadane kwalifikacje w dozorze ruchu w specjalności elektrycznej – górnictwo węglowe
  • •Doświadczenie w pracy w podziemiach kopalń

Oferujemy

  • •zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • •rozwój zawodowy
  • •atrakcyjne warunki pracy i wynagrodzenia

  • Dodatkowym atutem będzie:
  • •Uprawnienia SEP

Dodana
Wygasa (za 20 dni temu)