Asystent osoby niepełnosprawnej (o)

Centralna Baza Ofert Pracy
  • Tuchów, małopolskie pow. tarnowski

Opiekun

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie zawodowe,wyższe (w tym licencjat)
  • Zawody: Asystent osoby niepełnosprawnej*,Pedagog,Technik fizjoterapii,Terapeuta zajęciowy*,Fizjoterapeuta,Pedagog specjalny,Psycholog,Pielęgniarka
  • Inne wymagania: wykształcenie wyższe kierunkowe: opiekun/asystent osoby niepełnosprawnej, pielęgniarka/pielęgniarz, pedagog, psycholog, terapeuta zajęciowy, fizjoterapeuta lub udokumentowany 6 miesięczny staż pracy z osobami niepełnosprawnymi (np. w opiece wytchnieniowej).
    Zakres prac: pełnienie usług w ramach Programu "Opieka wytchnieniowa".
    Praca na terenie gminy Tuchów, na umowe zlecenie w godzinach od 7:00 do 15:00.
    Wynagrodzenie: 38,00 zł/h.
    Kontakt: OPS Tuchów ul. Jana Pawła II 4, Pani Katarzyna Jurczak, tel. 14 6525489.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: tak

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 38 PLN
CBOP
Dodana
Wygasa (za 17 dni temu)