Główny specjalista ds. lokali użytkowych

  • Toruń, kujawsko-pomorskie

Agent nieruchomości

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Uprawnienia: prawo jazdy kat B,znajomość obsługi komputera
  • Inne wymagania: wykształcenie wyższe (administracja, prawo, ekonomia, gospodarka nieruchomościami), min. 4 lata stażu pracy związanego z gospodarką nieruchomościami, znajomość regulacji prawnych w zakresie gospodarki nieruchomościami, dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole oraz w sytuacjach stresowych, zdolność analitycznego myślenia
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 242 do 6 750 PLN
  • Opis wynagrodzenia: Praca w godz. między 07:00-15:00. Pierwsza umowa na czas określony 6 m-cy. Miejsce pracy: ZGM, ul. Młodzieżowa 31, 87-100 Toruń
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 18 dni temu)