Koordynator ds. technicznych

  • Toruń, kujawsko-pomorskie
  • 4 000-7 000 zł netto / mies. Kontrakt B2B
  • 4 500-6 600 zł brutto / mies. Umowa o pracę

Administrator nieruchomości

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

ARPOL Office Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Toruń

Zakres obowiązków

  • koordynacja wykonania przeglądów budynków zgodnie z przepisami prawa
  • nadzór nad sprawnością budynku i instalacji
  • reagowanie na awarie zgłoszone przez użytkowników zajmowanych powierzchni
  • zarządzanie podległym zespołem, organizowanie i rozdzielanie pracy, a także
  • kontrola jej wykonania
  • znajomość technologii i samodzielne wykonywanie prac związanych z remontami
  • kosztorysowanie prac remontowych oraz nadzór nad jakością i terminowością ich realizacji
  • współpraca z wykonawcami i serwisami zewnętrznymi
  • realizacja zakupów materiałów budowlanych i ewidencja dokumentów kosztowych

Wymagania

  • zaangażowania, kreatywności i dobrej organizacji pracy,
  • znajomości przepisów Prawa Budowlanego,
  • odpowiedzialności i dyspozycyjności,
  • wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych i ścisłej współpracy w Zespole,
  • prawa jazdy kat. B

Oferujemy

  • współpraca na podstawie B2B lub umowa o pracę
  • wynagrodzenie zależne od doświadczenia oraz posiadanych uprawnień
  • narzędzia stosowne do realizowanych zadań
  • stabilne zatrudnienie, wsparcie we wdrożeniu
  • pomoc w założeniu i prowadzeniu JDG
  • szkolenia zależne od potrzeb
  • Administratorem danych osobowych jest Arpol Office Sp. z o.o. 87-100 Toruń Lelewela 33, NIP: . Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Arpol Office Sp. z o.o. 87-100 Toruń Lelewela 33, NIP: zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 3 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 16 dni temu)