Specjalista ds. rynku pracy w departamencie ds. rynku pracy w wydziale ds. postępowań administracyjn

  • Warszawa, mazowieckie

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
  • Zawody: Pracownik biurowy (wymagany staż - lata: 2)
  • Uprawnienia: Kodeks Postępowania Administracyjnego
  • Inne wymagania: konieczne:
    - wykształcenie: wyższe,
    - staż pracy: 2 lata.

    Inne kompetencje, wiedza lub umiejętności:
    - znajomość ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych,
    - znajomość przepisów Kodeksu postępowania administracyjnego,
    - umiejętność pracy pod presją czasu,
    - komunikatywność,
    - umiejętność pracy w zespole,
    - umiejętność organizacji pracy.

    pożądane:
    - wykształcenie: wyższe - kierunek: Prawo lub Administracja lub Ekonomia
    - rodzaj doświadczenia: praca w administracji publicznej.
    - inne kompetencje, wiedza lub umiejętności: znajomość przepisów o pomocy publicznej, umiejętność korzystania z programów prawniczych oraz bazy aktów prawnych,
    - znajomość MS Office (Word, Excel).

    Elastyczny czas pracy - rozpoczęcie w przedziale godzinowym: 7:45-8:45.

    Oferta powinna zawierać następujące dokumenty:
    - kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie, zawierający oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów niniejszego naboru oraz oświadczenie dotyczące ochrony danych osobowych, zgodnie ze wzorem zamieszczonym pod ogłoszeniem,
    - kopie dokumentów potwierdzających poziom i kierunek wykształcenia,
    - kopie dokumentów potwierdzających wymagany staż pracy,
    - kopie dokumentów potwierdzających spełnienie pozostałych wymogów naboru,
    - kwestionariusz osobowy oraz wszystkie składane oświadczenia muszą być opatrzone datą i własnoręcznym podpisem.

    W przypadku przedstawienia dokumentów w języku obcym należy dołączyć również ich tłumaczenie na język polski dokonane przez tłumacza przysięgłego.

    PFRON jest pracodawcą przyjaznym Osobom z niepełnosprawnościami. Istnieje możliwość dostosowania stanowiska pracy i jego wyposażenia do indywidualnych potrzeb Osób niepełnosprawnych.

    Termin składania ofert upływa w dniu: 6 maja 2024 roku.

    Możliwości złożenia oferty:
    - za pośrednictwem poczty na adres Biura PFRON: al. Jana Pawła II 13, 00-828 Warszawa,
    - bezpośrednio do kancelarii Biura PFRON od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 16:00 w zamkniętej kopercie oznaczonej napisem: "Nabór na stanowisko: Specjalista ds. rynku pracy w Departamencie ds. Rynku Pracy w Wydziale ds. Postępowań Administracyjnych",
    - za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres e-mail: rekrutacje@pfron.org.pl z tytułem: "Nabór na stanowisko: Specjalista ds. rynku pracy w Departamencie ds. Rynku Pracy w Wydziale ds. Postępowań Administracyjnych".

    Szczegółowe informacje o ofercie znajdują się pod adresem:
    Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel.: 22 50 55 650.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 5 900 do 6 500 PLN
  • Opis wynagrodzenia: .
    Pracodawca oferuje:
    - możliwość świadczenia pracy w modelu hybrydowym (połączenie pracy zdalnej z pracą stacjonarną),
    - możliwość dofinansowania do wybranych form edukacji własnej,
    - doskonałą lokalizację miejsca pracy w centrum Warszawy - szybki i łatwy dojazd,
    - pakiet socjalny (możliwość ubiegania się o dofinansowanie wypoczynku dla pracownika i jego dzieci, niskooprocentowane pożyczki mieszkaniowe, możliwość dofinansowania karty sportowej, wsparcie finansowe w trudnych sytuacjach),
    - możliwość wykupienia pakietu opieki medycznej dla pracownika i członków rodziny, a także ubezpieczenia na życie,
    - możliwość rozwoju zawodowego,
    - wsparcie opiekuna podczas procesu adaptacji, umożliwiające sprawne włączenie się w strukturę organizacyjną oraz efektywne realizowanie powierzonych zadań.
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)