Intendent k/m

  • Warszawa, mazowieckie

Pracownik umysłowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
  • Zawody: Intendent
  • Języki: polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
  • Uprawnienia: Pakiet MS Office,Zasady HACCP
  • Inne wymagania: Wymagane min. wykształcenie średnie (mile widziane kierunkowe technolog żywienia, dietetyk lub inne gastronomiczne); brak skazania prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub za przestępstwo popełnione umyślnie lub umyślne przestępstwo skarbowe; nieposzlakowana opinia; znajomość przepisów HACCP; dobra obsługa komputera (Excel, Word); znajomość zasad żywienia i norm żywieniowych; ważne badania na nosicielstwo (książeczka sanepidowska). Mile widziane: umiejętność analitycznego myślenia; samodzielność, jak i umiejętność pracy w zespole; terminowość, rzetelność i odpowiedzialność; komunikatywność i wysoka kultura osobista; odpowiedzialność za realizację zadań.

    Premie i dodatki: 954 zł - 1908 zł
    Wynagrodzenie łączenie nie niższe od najniższej krajowej.

    [Kontakt: Tel. 222594133 e-mail: p159@eduwarszawa.pl3 lub osobiście]
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 770 PLN
  • Opis wynagrodzenia: Premie i dodatki: 954 zł - 1908 zł
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 17 dni temu)