Kasjer / fakturzysta

Diana
  • Lublin, lubelskie

Kasjer

Umowa o pracę

Praca od zaraz

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi poszukuje dla jednego ze swoich pracodawców – osoby na stanowisko kasjer/ fakturzysta
Wymagane orzeczenie o niepełnosprawności
Podstawowe obowiązki:
• obsługa kasy fiskalnej
• wystawianie faktur oraz paragonów
• obsługa klienta
• inne obowiązki zlecone przez przełożonego

Wymagania

• podstawowa znajomość obsługi kasy fiskalnej oraz terminala płatniczego
• chęci do pracy oraz zaangażowanie w pracę
• umiejętność samodzielnej organizacji pracy
• dbałość o szczegóły, dokładność, skrupulatność, uczciwość

Oferujemy

• przeszkolenie
• umowę o pracę
• terminowe wynagrodzenie oraz zniżki pracownicze
• premię uznaniową
• stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• praca zmianowa od poniedziałku do soboty w godz. 7-15 / 9-17
• praca od zaraz
• praca w dobrze skomunikowanej części Lublin,

Zatrudnienie realizowane jest w ramach projektu "Kariera bez granic ", współfinansowanego ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)