• Gdynia, pomorskie

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Jesteśmy częścią skandynawskiej grupy Spedman Global Logistics. Wraz z ekspertami z biur Spedman w Szwecji, Finlandii, Norwegii, Danii, Litwie, Łotwie, Czechach, Chorwacji, Słowenii i Austrii specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze frachtu morskiego, lotniczego i drogowego.

Na polskim rynku usług spedycyjnych działamy od 1989 roku.

Działamy zgodnie z hasłem „Great people, great service”.

Administration Assistant

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie zgłoszeń do służb kontrolnych (Sanepid, Wijhars, WIOR).
  • Asystowanie przy kontrolach i przeładunkach w porcie.
  • Administrowanie budynkiem i utrzymanie porządku.
  • Archiwizacja dokumentów zgodnie z przepisami.
  • Dostarczanie i odbieranie dokumentów (posiadanie prawa jazdy kat. B).

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe, preferowane związane z logistyką lub administracją.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Dokładność, odpowiedzialność i silna chęć pracy.
  • Znajomość języka angielskiego (mile widziana).

To oferujemy

  • Pracę w firmie, która stale rozwija się i osiąga sukcesy.
  • Globalne środowisko pracy w strukturze biur sieci Spedman Global Logistics.
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Możliwość rozwoju pod okiem doświadczonych pracowników.
  • Przyjazną atmosferę pracy.
  • Pakiet ubezpieczenia medycznego i na życie.
  • Świadczenia urlopowe.
  • Kartę Multisport.
  • PPK.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spedman Global Logistics Spółka z o.o. 81-473 Gdynia Korczaka 13, NIP: 5860103788 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 17 dni temu)