Nauczyciel praktycznej nauki zawodu- technik rolnik

  • Rudna, dolnośląskie pow. lubiński

Nauczyciel

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie branżowe
  • Inne wymagania: Wymagane wykształcenie kierunkowe w zakresie rolnictwa lub podobne.

    Osoba na tym stanowisku powinna posiadać kwalifikacje nauczyciela praktycznej nauki zawodu zgodnie z § 6 rozporządzenia MEN 1 sierpnia 2017 r. w sprawie szczegółowych kwalifikacji wymaganych od nauczycieli. Kwalifikacje do zajmowania stanowiska nauczyciela praktycznej nauki zawodu w branżowych szkołach I stopnia, branżowych szkołach II stopnia, technikach i szkołach policealnych, w tym w szkołach w zakładach poprawczych i schroniskach dla nieletnich, posiada osoba, która:
    - ma kwalifikacje określone w § 3 rozporządzenia w sprawie szczegółowych kwalifikacji wymaganych od nauczycieli lub
    legitymuje się dyplomem ukończenia pedagogicznego studium technicznego lub posiada świadectwo dojrzałości i dokument potwierdzający kwalifikacje zawodowe w zakresie zawodu, którego będzie nauczać, oraz przygotowanie pedagogiczne, a także co najmniej dwuletni staż pracy w zawodzie, którego będzie nauczać, lub
    posiada tytuł mistrza w zawodzie, którego będzie nauczać, oraz przygotowanie pedagogiczne
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 908 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (jutro)