• Tarnów, małopolskie

Fizjoterapeuta

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
  • Inne wymagania: wykształcenie wyższe, posiadanie kwalifikacji do wykonywania zawodu specjalisty w zakresie rehabilitacji medycznej, fizjoterapeuty, posiadanie co najmniej trzymiesięcznego doświadczenia zawodowego w pracy z osobami z zaburzeniami psychicznymi zdobyte w jednej z następujących jednostek: 1) szpitalu psychiatrycznym, 2) jednostce organizacyjnej pomocy społecznej dla osób z zaburzeniami psychicznymi, 3) placówce terapii lub placówce oświatowej, do której uczęszczają dzieci z zaburzeniami rozwoju lub upośledzeniem umysłowym, 4) ośrodku terapeutyczno-edukacyjno-wychowawczym, 5) warsztacie terapii zajęciowej, 6) innej jednostce niż wymienione w pkt 1-5 świadczącej specjalistyczne usługi dla osób z zaburzeniami psychicznymi, ponadto osoba nie figuruje w bazie danych Rejestru Sprawców Przestępstw na tle seksualnym. Praca na terenie gminy Tarnów na umowę zlecenie, elastyczne godziny pracy dostosowane do indywidualnych potrzeb pracownika . Wynagrodzenie: 90 zł/h brutto. Kontakt: Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Tarnowie, ul. Krakowska 19, 33-100 Tarnów, wcześniejszy kontakt telefoniczny: 14 688 01 50, CV należy przesyłać na adres: gops@gmina.tarnow.pl
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 90 PLN
  • Opis wynagrodzenia: zł brutto/ godz.
CBOP
Dodana
Wygasa (za 17 dni temu)