Kucharz/kucharka

  • Warszawa, mazowieckie

Kucharz, Szef kuchni

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, gastronomiczne
  • Zawody: Kucharz* (wymagany staż - lata: 1)
  • Języki: polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
  • Inne wymagania: Miejsce pracy: Grójecka 93
    Godziny pracy: 7-15

    Wykształcenie: zasadnicze zawodowe gastronomiczne, rok doświadczenia zawodowego, komunikatywna znajomość j. polskiego.
    Dodatkowo premia regulaminowa 20%, premia za wysługę lat do 20% podstawy, trzynasta pensja, pakiet socjalny

    Zgłoszenia: kontakt osobisty: ul. Grójecka 93, kontakt e-mail: P66@eduwarszawa.pl, kontakt telefoniczny: 22 822 19 48.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 690 PLN
  • Opis wynagrodzenia: premia regulaminowa 20%, premia za wysługę lat do 20% podstawy, trzynasta pensja, pakiet socjalny
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 16 dni temu)