Specjalista ds. Kadr i Płac → Opole

Sedulus Sp. z o.o.
  • Opole, opolskie

Księgowy

Umowa o pracę

Opis stanowiska

- Sporządzanie dokumentacji z zakresu stosunku pracy
- Obsługa systemu kadrowo-płacowego
- Naliczanie wynagrodzeń i sporządzanie list płac
- Administrowanie oraz prowadzenie dokumentacji personalnej w firmie budowlanej
- Prowadzenie rachunkowości dla 100 pracowników
- Praca w Opolu

Wymagania stanowiska

- Wykształcenie kierunkowe z zakresu kadr i płac

- Znajomość programu ENOVA
- Doświadczenie na w/w stanowisku (min. 1rok)
- Mile wdziana znajomość j.niemieckiego
- Wymagane prawo jazdy

Oferujemy

- Praca bezpośrednio w firmie (nie przez agencje)
- Zatrudnienie tylko na umowę o pracę
- Możliwość podania oczekiwań finansowych
- Stabilne zatrudnienie, zapewniające długoterminową perspektywę zawodową
- Możliwość awansu wewnętrznego i rozwijania kariery zawodowej
- Przyjazna i zgrana atmosfera pracy, sprzyjająca efektywnej współpracy
- Ciekawe wyzwania i dynamiczna praca, która pozwala unikać rutyny
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)