Manager operacyjny/ Kierownik z doświadczeniem

Agencja pośrednictwa pracy
  • Warszawa, mazowieckie

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Agencja pośrednictwa pracy pracowników ze Wschodu poszukuje doświadczonego kandydata na stanowisko Managera Operacyjnego.

Główne obowiązki:
* Budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami firmy.
* Bieżąca obsługa i zarządzanie projektami firmy, reagowanie na bieżące problemy, dbanie o prawidłowy bieg dokumentacji wewnątrz firmy.
* Analiza potrzeb klientów i dostosowywanie oferty firmy do ich oczekiwań.
* Zarządzanie pracą rekruterów oraz koordynatorów
* Analiza raportów wysyłanych przez pracowników, wyciąganie wniosków itd.
* Organizacja i przeprowadzanie spotkań podsumowujących z pracownikami.

Wymagania

* Doświadczenie zawodowe na stanowisku kierowniczym.
* Umiejętność efektywnego zarządzania zespołem oraz delegowania obowiązków.
* Doskonała organizacja pracy oraz zdolność podejmowania decyzji.
* Umiejętność analizy danych i raportowania.
* Doskonałe umiejętności komunikacyjne, zarówno w mowie, jak i w piśmie.
* Umiejętność budowania i utrzymywania trwałych relacji biznesowych.
* Inicjatywa, kreatywność i samodzielność w działaniu.
* Umiejętność skutecznej koordynacji zespołu.

Oferujemy

* Pracę zdalną/ hybrydową
* Stabilne zatrudnienie
* Wynagrodzenie od 5000 zł netto/ miesięcznie w oparciu o umowę zlecenie/ o pracę/ B2B (do wyboru)
* Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturze firmy.
* Udział w procesach decyzyjnych wpływających na rozwój firmy.
* Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy
* Dofinansowanie do karty Multisport.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)