• Wrocław, dolnośląskie

Prawnik

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
  • Uprawnienia: znajomość obsługi MS Office
  • Inne wymagania: konieczne do spełnienia związane ze stanowiskiem pracy:
    wykształcenie wyższe magisterskie po kierunku prawo (dodatkowym atutem ukończenie kierunku prawo w zakresie prawa administracyjnego) warunek konieczny;
    minimum 5 letni staż pracy, w tym minimum 2 lata doświadczenia w pracy na uczelni;
    znajomość przepisów ustawy o obronie Ojczyzny i ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce oraz przepisów wykonawczych wydanych na podstawie tych ustaw;
    znajomość przepisów ustawy Kodeks postepowania administracyjnego;
    bardzo dobra umiejętność obsługi komputera w zakresie programów pakietu MS Office oraz urządzeń biurowych;
    dokładność i skrupulatność;
    umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu;
    komunikatywność, kreatywność oraz dobra organizacja pracy;
    wysoka kultura osobista;
    obywatelstwo polskie;
    nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo;
    Kandydat, który został wybrany w procesie rekrutacji, składa oświadczenie, że w trakcie zatrudnienia zobowiązuje się informować pisemnie pracodawcę każdorazowo o:
    - zamiarze wyjazdu i pobytu za granicą,
    - nazwie pracodawcy, u którego wykonuje pracę zarobkową i adresie jego siedziby.
    Mile widziane: dodatkowe kompetencje:
    znajomość języka obcego.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 13 dni temu)