Inspektor nadzoru inwestorskiego ds. elektrycznych w pełnym wymiarze czasu pracy (nr ref. 114/zgn/24

  • Warszawa, mazowieckie

Elektryk

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie zawodowe
  • Zawody: Technik elektryk*
  • Uprawnienia: Dozór nad eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV,Pakiet MS Office
  • Inne wymagania: niezbędne:
    - obywatelstwo polskie (o stanowisko mogą ubiegać się również osoby nie posiadające obywatelstwa polskiego zgodnie z art. 11 ust. 2 i 3 ustawy z dnia 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych Dz. U. z 2022 r., poz. 530);
    - pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych;
    - niekaralność za umyślne przestępstwa ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwa skarbowe;
    - uprawnienia budowlane do nadzoru robót elektrycznych (bez ograniczeń);
    - wykształcenie średnie;
    - znajomość regulacji prawnych w zakresie: Ustawa o ochronie praw lokatorów, mieszkaniowym zasobie gminy i o zmianie Kodeksu Cywilnego, Prawo budowlane, Prawo zamówień publicznych, Ustawa o ochronie danych osobowych, Rozporządzenie Ministra Infrastruktury w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie;
    - bardzo dobra znajomość obsługi komputera w zakresie pakietu biurowego MS Office, klienta poczty Mozilla Thunderbird, program do kosztorysowania NORMA;
    - staż pracy minimum 4 lata w przypadku osób z wyższym wykształceniem lub staż pracy minimum 6 lat w przypadku osób ze średnim wykształceniem.

    dodatkowe:
    - wykształcenie wyższe

    Pracodawca oferuje:
    - stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę;
    - dodatkowe wynagrodzenie roczne, nagrody jubileuszowe, premie uznaniowe;
    - pakiet socjalny (wczasy pod gruszą, dofinansowanie do karnetów sportowych, kulturalno-rekreacyjnych);
    - możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie;
    - gwarantujemy terminowość wypłaty wynagrodzenia.

    Wymagane dokumenty i oświadczenia:
    - życiorys z przebiegiem nauki i pracy zawodowej;
    - kopie dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie;
    - kopie dokumentów potwierdzających posiadanie wymaganych kwalifikacji;
    - kopie świadectw pracy dokumentujących wymagany staż pracy lub zaświadczenie o zatrudnieniu w przypadku kontynuacji zatrudnienia;
    - podpisane oświadczenie o posiadanym obywatelstwie;
    - podpisane oświadczenie o pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystaniu z pełni praw publicznych;
    - podpisane oświadczenie, że kandydat nie był skazany prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwa umyślne ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwa skarbowe;
    - podpisane oświadczenie o treści: Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej rekrutacji;
    - kserokopia dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność w przypadku kandydata zamierzającego skorzystać z uprawnienia, o którym mowa w art. 13a ust. 2 ustawy z dnia 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych.

    Osoby zainteresowane sa proszone o złożenie kompletu dokumentów w terminie: od daty ukazania się ogłoszenia tj. od dnia 18.04.2024 r. do dnia 6.05.2024 r. do godz. 15:00 w zamkniętej kopercie pod adresem: Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy, 02-660 Warszawa ul. Irysowa 19 z dopiskiem: Dział Kadr i Płac - Inspektor nadzoru inwestorskiego ds. elektrycznych, nr ref. 114/ZGN/24.

    [Zgłoszenia: osobiste: ul. Irysowa 19 w godz. 7:00-15:00, tel. 22 549 37 16, 22 549 37 56 w godz. 7:00-15:00]
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 8 200 PLN
  • Opis wynagrodzenia: - stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę; - dodatkowe wynagrodzenie roczne, nagrody jubileuszowe, premie uznaniowe; - pakiet socjalny: (wczasy pod gruszą, dofinansowanie do karnetów sportowych, kulturalno-rekreacyjnych); - możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie; - gwarantujemy terminowość wypłaty wynagrodzenia.
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)