• Olsztyn, warmińsko-mazurskie

Operator

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
  • Inne wymagania: Wykształcenie min. zawodowe.
    Ogólna wiedza z zakresu produkcji, ogólna wiedza techniczna.
    Ogólna wiedza z zakresu elektryki, mechaniki, automatyki, procesów produkcji będzie dodatkowym atutem.
    Rozumienie instrukcji obsługi urządzeń.
    Znajomość branży energetycznej będzie dodatkowym atutem.
    Gotowość do pracy zmianowej, dyspozycyjność.
    Rzetelność, kreatywność, sumienność.
    Uprawnienia energetyczne grup G1, G2, G3 będą dodatkowym atutem.
    Praca z centralnym systemem zarządzania procesem DCS (distributed control system) będzie dodatkowym atutem.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 5 060 do 5 460 PLN
  • Opis wynagrodzenia: Pierwsza umowa na okres próbny z możliwością przedłużenia.
    Do wynagrodzenia doliczany jest dodatek za godz. nocne.
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 1 miesiąc temu)