Operator maszyn foliujących

  • Pniewy, wielkopolskie pow. szamotulski

Magazynier

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: podstawowe
  • Uprawnienia: Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem wózków z wysięgnikiem oraz wózków z osobą obsługującą,obsługa wózka widlowego,dokładność, umiejętność pracy w zespole,uprawnienia do obsługi wózka widłowego UDT
  • Inne wymagania: - sumienność i zaangażowanie w wykonywaną pracę
    - gotowość do pracy w systemie III zmianowym (zmiany w godzinach pracy zakładu od 6:00 do 6:00), obejmującym czasem weekendy
    oraz pracę w porze nocnej
    - pracodawca zaiteresowany zatrudnieniem pracowników z Ukrainy
    - pozstałe warunki pracy do uzgodnienia w zależności od kwalifikacji kandydata
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową
CBOP
Dodana
Wygasa (za 30 dni temu)