Inspektor / specjalista ds. zamówień publicznych

  • Gdańsk, pomorskie

Specjalista ds. administracji

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie zawodowe
  • Inne wymagania: średnie lub wyższe kierunkowe (preferowane ekonomiczne, administracyjne w przypadku specjalisty), doświadczenie w przygotowywaniu i prowadzeniu postępowań o udzielenie zamówień publicznych w oparciu o przepisy ustawy Prawo Zamówień Publicznych min. 3 lata, znajomość przepisów Ustawy z dnia 11 września 2019 r Prawo Zamówień Publicznych oraz aktów wykonawczych do ustawy, umiejętność redagowania dokumentów administracyjnych (zewnętrznych i wewnętrznych) w trakcie prowadzonego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego, samodzielność, skrupulatność, komunikatywność, umiejętność organizacji pracy w zespole oraz pod presją czasu, znajomość platform służących do przeprowadzenia postępowań o udzielenie zamówienia publicznego, mile widziane wykształcenie uzupełniające z zakresu zamówień publicznych (studia podyplomowe), doświadczenie w pracy w jednostkach sektora finansów publicznych w tym w podmiotach leczniczych lub po stronie wykonawcy w zakresie branży medycznej.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 5 600 PLN
  • Opis wynagrodzenia: pracodawca oferuje umowę o pracę na pełen etat zawartą na czas próbny docelowo z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony, możliwość rozwoju zawodowego, atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od posiadanego doświadczenia, bogaty pakiet socjalny.
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 16 dni temu)