Ogłoszenie o pracę

Szpital Praski pw. Przemienienia Pańskiego Sp. z o.o.
  • Warszawa, mazowieckie

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Specjalista ds. bezpieczeństwa i higieny pracy
Ogólny zakres obowiązków: • realizacja procesu zapewnienia bezpiecznego miejsca pracy pracownikom Szpitala Praskiego poprzez przeprowadzanie systematycznych kontroli na stanowiskach pracy oraz realizacja harmonogramu pomiarów czynników szkodliwych i uciążliwych w środowisku pracy • ustalanie okoliczności i przyczyn wypadków, jakim ulegli pracownicy (analiza przypadków, kompletowanie dokumentacji) • przygotowanie i wdrożenie kart stanowisk pracy, prowadzenie szkoleń wstępnych oraz okresowych z zakresu bhp i ppoż. • koordynowanie procesu ochrony przeciwpożarowej w Szpitalu
Oczekiwania pracodawcy wobec kandydatów do pracy:
◦ wykształcenie: wyższe lub podyplomowe w zakresie BHP
◦kierunek/specjalność:
• minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku;
• praktyczna znajomość przepisów, wymogów prawnych i norm z zakresu BHP i ochrony ppoż.
• bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MS Office);
• samodzielność i inicjatywa w działaniu;
• bardzo dobra organizacja pracy,
• mile widziane doświadczenie w ochronie zdrowia.
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)