Praca LOGOPEDA Białołęka- gabinet terapii dzieci - logopedia

  • Warszawa, mazowieckie

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Centrum Terapeutyczno-Diagnostyczne Sensoryczny Szałas poszukuje do zespołu Logopedy/Neurologopedy.

Obowiązki

  • Logopeda do prowadzenia terpaii logopedycznej z dziećmi
  • prowadzenie diagnoz i opinii
  • rozmowy z rodzicami
  • prowadzewnie dokumentacji

Wymagania

  • 2 lata doświadczenia w pracy z dziećmi jako logopeda
  • wykształcenie wyższe - logopedia
  • punktualność
  • dobry kontakt z dziećmi

Oferujemy

  • Mamy już kolejkę dzieci oczekujących na terapię.
  • elastyczne godziny pracy
  • możliwość podpisania umowy zlecenie lub b2b / samozatrudnienie
  • Stawka za zajęcia wynosi 55% na podstawie cennika brutto. (w zależności od doświadczenia do negocjacji)
  • Płatne odwołania zajęć przez rodziców oraz my zajmujemy się kontaktem.

  • Praca odbywa się w godzinach popołudniowych, a wymiar godzinowy oraz dni w tygodniu są do ustalenia.
  • W Centrum Terapeutyczno-Diagnostycznym Sensoryczny Szałas zapewniamy w pełni wyposażone sale terapeutyczne, dzięki czemu będziesz miał/a niezbędne narzędzia do pracy.
  • Gabinet znajduje się w okolicy Ratusza Białołęka Warszawa. Należy jednak pamiętać, że ze względu na lokalizację, sugerujemy wzięcie pod uwagę czasu dojazdów, ponieważ okolica bywa zakorkowana.

Dodana
Wygasa (za 17 dni temu)