Kierowca Betonomieszarki

  • Opole, opolskie

Kierowca

Umowa o pracę

Pełny etat

BERGER HOLDING SE

Jesteśmy przygotowani, aby sprostać wyzwaniom jutra i posiadamy wysokie kompetencje, pozwalające nam  realizować wymagające projekty budowlane. Cechuje nas pasja do tworzenia inteligentnych rozwiązań, które otwierają nowe horyzonty na przyszłość.

Dzięki ponad 100-letniemu doświadczeniu, Grupa BERGER jestobecnie stałym elementem w branży budowlanej. W ponad 100lokalizacjach w Niemczech, Polsce, Czechach i na Słowacji 2700pracowników oferuje najwyższą jakość i najlepsze rozwiązaniaekonomiczne.

Obowiązki

  • Transport betonu samochodem typu gruszka z węzła betoniarskiego na budowę
  • Utrzymywanie porządku na miejscu pracy
  • Dbanie o stan techniczny i czystość pojazdów
  • Dbanie o powierzony sprzęt

Wymagania

  • Doświadczenie w branży budowlanej na podobnym stanowisku
  • Prawo jazdy kat. C lub C+E
  • Świadectwo kwalifikacji
  • Aktualne psychotesty

Oferujemy

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat
  • Milą atmosferę współpracy i wsparcie ze strony zespołu
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Berger Beton Sp. z o.o. 54-517 Wrocław Szczecińska 11, NIP: 8942002629 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 17 dni temu)