Michael Page International (Poland) Sp. z o.o.

Inżynier serwisu - sprzęt medyczny

  • Łódź, łódzkie

Inżynier

Umowa o pracę

Michael Page Finance & Human Resources - W centrum naszej działalności znajdują się tysiące ludzi, których życie odmieniliśmy znajdując im nową pracę oraz wyjątkowa jakość usług, które świadczymy naszym klientom i kandydatom. Z dumą wyznaczamy standardy na rynku rekrutacyjnym, a dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu połączonemu ze zrozumieniem osobistych motywacji, stwarzamy naszym kandydatom okazję do realizacji pełni ich potencjału.

Niezależnie od tego czy jesteś pracodawcą poszukującym członków swojego zespołu, czy kandydatem, który chce rozwinąć swoją karierę, Michael Page oferuje Ci zespół który zrozumie Twoje potrzeby. Wraz z Page Executive i Page Outsourcing, Michael Page jest częścią PageGroup. Jesteśmy pewni, że nasza wiedza pomoże Ci osiągnąć Twoje cele – niezależnie od tego czy szukasz pracownika, czy też nowego miejsca pracy.

Zakres obowiązków

  • Obsługa serwisowa urządzeń medycznych do diagnostyki i zabiegów endoskopowych oraz chirurgii laparoskopowej w placówkach służby zdrowia publicznych i prywatnych
  • Naprawa urządzeń, przeglądy aparatów i oprzyrządowania, instalacja i przeglądy techniczne
  • Prowadzenie dokumentacji wizyt serwisowych, przygotowywanie raportów napraw oraz uzupełnianie kart technicznych
  • Prowadzenie szkoleń dla klientów w zakresie obsługi sprzętu
  • Zarządzanie podręcznym magazynem części zamiennych
  • Bieżąca współpraca z zespołem handlowym w zakresie wsparcia i doradztwa technicznego oraz administracją serwisu odnośnie planowania i raportowania działań serwisowych.

Wymagania

  • Doświadczenie w obsłudze serwisowej (doświadczenie w obsłudze urządzeń medycznych będzie dodatkowym atutem)
  • Mile widziana będzie znajomość technologii sieciowych (m.in. typy urządzeń, rodzaje okablowania, topologie sieci, protokoły) oraz umiejętność instalacji i konfiguracji serwerów, pamięci masowych, stacji roboczych i peryferii sieciowych
  • Prawo jazdy kat. B
  • Gotowość do odbywania częstych podróży służbowych
  • Znajomość j. angielskiego technicznego (poziom średnio-zaawansowany)
  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki: elektrotechnika, elektronika, mechatronika bądź pokrewne
  • Umiejętność nawiązywania relacji, otwartość i umiejętność wychodzenia naprzeciw oczekiwaniom klientów
  • Samodzielność, dokładność i umiejętne planowanie pracy.
  • Teren działania: województwo łódzkie

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz motywujący system premiowy uzależniony od wyników
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie będącej liderem w branży medycznej
  • Ciekawa praca i niezbędne narzędzia pracy
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych (opieka medyczna, pakiet MyBenefit, ubezpieczenie NNW)
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji, m.in. przez nieograniczony dostęp do ponad 17 000 kursów na platformie Linkedin Learning
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Michael Page Finance & Human Resources 40-007 Katowice Uniwersytecka 13, NIP: 5252345586 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 16 dni temu)